Hakkımızda

İş dünyasında iş elbisesi seçimi ciddi bir iştir. Çünkü iş elbisesi, kurumsal kimliğinizi ve firmanızın kalitesini yansıtır.
Kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikasını temel ilke olarak prensip edinmişizdir. Personel kıyafeti seçiminizi yapıp ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra sezon içerisinde de sizleri yalnız bırakmayıp isteklerinizi karşılamaya devam etmekteyiz.
Otel Kıyafetleri, Hastane Elbiseleri, Fabrika İşçi Elbiseleri, Restorant Kıyafetleri, Fastfood Üniformaları, Bar Kıyafetleri, Güvenlik Kıyafetleri, Lojistik Kıyafetleri, Temizlikçi Personel Kıyafetleri vb. personel kıyafeti ve Otel Tekstili ürünlerini (yorgan,battaniye,havlu,bornoz, nevresin, çarşaf, alez, yastık, masa örtüsü vs.), Hastane Tekstil ürünlerini (yorgan, battaniye, havlu, nevresin, çarşaf, pu alez, yastık, kompres örtüleri vs.) baskılı promosyon çantalarını istediğiniz kumaş kalitesi ve renk seçenekleriyle, hayal ettiğiniz, ortaklaşa karar verdiğimiz modellerimizle, zamanında teslim garantisiyle yerine getiriyoruz.

UNUTMAYIN! PERSONELİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR.